Dekoracja przy pomocy oświetlenia LED

Diody LED doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach, nie tylko jako element niezbędnego wyposażenia domu lub mieszkania, ale i stylowy, designerski dodatek, ponieważ zapewniają światło o różnej barwie oraz natężeniu. Światło pochodzące z diod LED może stanowić więc oryginalne wykończenie oraz być unikatowym elementem ozdobnym danego pomieszczenia. Jedną z podstawowych zalet oświetlenia LED jest z pewnością fakt, że diody nie przypalają się tak często, jak zdarza się to w przypadku tradycyjnych żarówek. Zużywają także mniej energii w porównaniu do klasycznego oświetlenia.

Gwarancja wysokiej jakości
Na stronie lumines.pl dostępnych jest wiele modeli profili LED, które przeznaczone są zabezpieczania taśmy przed ewentualnymi uszkodzeniami, co przedłuża jej trwałość. Oprócz tego, profile do LED pełnią również niebagatelną funkcję estetyczną. Dzięki swojej minimalistycznej i nowoczesnej konstrukcji służą również jako efektowna dekoracja wnętrz. Marka Lumines ma w swojej ofercie produkty najwyższej jakości, o czym świadczyć może nagroda „Laur Konsumenta. Odkrycie roku 2015”, jaka została jej przyznana.

Wybór akcesoriów LED
Przy tworzeniu dekoracji oświetleniowej z udziałem żarówek LED profil sprawdzi się idealnie. Do wyboru klienta pozostają m.in.: napowierzchniowy profil do LED do stosowania w meblarstwie oraz wykończeniach wnętrz, wpuszczany do wykorzystania wewnątrz wyfrezowanego otworu, narożny przeznaczony do połączeń dwóch prostopadłych powierzchni czy też profil montażowy, zaprojektowany jako uzupełnienie dla profili architektonicznych. W kategorii „akcesoria LED” znaleźć można również wiele dodatków, jak np.: klosze, uchwyty montażowe, łączniki lub zaślepki.

Zobacz więcej: Lumines | LED profil


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *