Gdzie można znaleźć przypinki?

Nawet na zakopiańskich Krupówkach trafimy na stoiska, przy których można kupić różne ciekawe przypinki. Owe badziki dostępne są z reguły na klasycznej agrafce, ale równie dobrze mogą być zapinane na magnesie. Często spotykamy je na konwentach, targach czy weselach. Nierzadko też przypinki stanowią element kampanii reklamowej firmy.

Każdy z nas zapewne trafił wielokrotnie na przypinki. Nawet w sklepach z pamiątkami jest ich od groma, do wyboru do koloru – duże, małe, czerwone, niebieskie, w barwach tęczy, z logo Coca Coli, ze zdjęciem Kasprowego Wierchu, z napisem „kochajmy naturę”, albo z jakimkolwiek innym tekstem.

Mogło być też tak, że przyuważyliśmy przypinki reklamowe, uczestnicząc w jakimś wydarzeniu. Podczas osławionych targów pracy Career Expo niemal na każdym stanowisku są rozdawane badziki z logo danej firmy. Razem z promocyjnymi długopisami i krówkami z nadrukiem.

Przypinki można również kupić podczas różnych konwentów. Na krakowskim Magnificonie, który przyciąga rzesze fanów kultury azjatyckiej, znajdziemy głównie badziki ze znanych serii anime. Wybierając się na wrocławskie Dni Fantastyki, natrafimy między innymi na przypinki z Wiedźminem Sapkowskiego albo Legolasem z „Władcy Pierścieni”. Jednak największą różnorodność oferuje poznański Pyrkon – w ubiegłym roku liczba uczestników przekroczyła dziesięć tysięcy i można spokojnie założyć, że co trzecia osoba wrócił do domu z badzikiem. Wielu wystawców na konwentach oferuje również przypinki na zamówienie – klient sam może wybrać wzór, a nawet samodzielnie wykonać projekt.

Dlaczego kupujemy badziki? Co sprawia, że chcemy nosić przypinki reklamowe, które zdobyliśmy podczas targów pracy? Zapewne to, że zgadzamy się w zapisanym na przypince hasłem, albo chcemy wyrazić przynależność do konkretnej grupy.

Skąd zaś przypinki biorą firmy czy sklepy? Otóż zamawiają je bezpośrednio od producentów, a tych ostatnio na rynku nie brakuje. Im popularniejsze stają te małe plakietki tym więcej firm zajmuje się ich wykonywaniem na zamówienie.

Dobrze przypięta reklama? Tylko z przypinkami Buttonfly.pl!

przypnij sobie reklame z pomoca ButtonFly


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *